OZNAM

V dňoch 11.1.2021 až 24.1.2021 budú showroomy BRATISLAVA a KOŠICE otvorené v obmedzenom režime. V prípade záujmu o návštevu našich showroomov sa vopred informujte,

prípadne objednajte telefonicky Bratislava - 02/4425 6007 alebo Košice - 055/625 1475Osvetlenie

Farba
Špecifikácia
Cena

Každý dizajnér, či architekt vám potvrdí, že svetlo je tou najpodstatnejšou súčasťou pri tvorbe atmosféry v priestore. Teplé tlmené svetlo dodáva intímnu atmosféru a je určené na miesta, kde chceme tráviť viac času, oddýchnuť si a príjemne zrelaxovať. Naopak, svetlo studené, dodáva energiu, povzbudzuje, aby sme nezaspali, keď nás ešte čaká množstvo povinností.
Svetlo je základom pre tvorbu atmosféry. Dôležité je vybrať si lampy, svetelné prvky a komponenty, ktoré zapadnú štýlom aj dizajnom a zároveň splnia cieľ, ktorý vo Vašej prevádzke potrebujete dosiahnuť. Aby sa zákazníci cítili príjemne, premyslite si umiestnenie svietidiel a skombinujte jednotlivé prvky, či už stropné svietidlá, stolné lampy, samostatne stojace lampy, či svetelné doplnky tak, aby k sebe ladiLi. Výber žiarivky, či žiarovky dokonale vykreslí celkový priestor. Pozor však na to, aby, lampy v priestore nerušili a zároveň plnili funkčné predpoklady.