Doručenie tovaru


Pri objednávke si môžete vybrať z nasledujúcich možností doručenia:1.      Osobný odber

Ak tovar nemáme aktuálne skladom, máte možnosť si ho objednať. Pri tovare na objednávku postupujeme v zmysle štandardným obchodných postupov zakotvených vo Všeobecných obchodných podmienkach, pričom  po potvrdení objednávky  a zaplatení tovaru, máte možnosť svoju objednávku prevziať aj  osobne v čase otváracích hodín na nasledujúcich adresách:

                   Adresa skladu:  Bratislava, Turbínova 1. (areál PRESPOR)
                   Adresa skladu:  Košice, Južná trieda 74.


V prípade záujmu o prepravu na iné lokácia Vám zabezpečíme doručenie tovaru priamo na požadovanú adresu, bezpečne, rýchlo a pohodlne.  Spolupracujeme s kuriérskymi službami spoločností  DPD a Toptrans, prípadne aj s inými, pričom hľadáme vždy čo najlepšie možnosti.  Presnejšie informácie o nákladoch za doručenie tovaru Vám poskytnú naši kolegovia z predajní ešte pred dokončením objednávky.  Cena za prepravu je účtovaná individuálne podľa vzdialenosti, hmotnosti a objemu objednávky v zmysle cenníka externých prepravcov, s ktorými spolupracujeme. Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom.
Viac detailných informácii, alebo odpoveď na Vaše otázky sa dozviete v sekcii NAJČASTEJŠIE OTÁZKY


2.      Doručenie

Dublino preprava:
Viac detailných informácii, alebo odpoveď na Vaše otázky sa dozviete v sekcii Najčastejšie otázky a odpovede
Pri výbere tovaru, ktorý máme aktuálne v skladových zásobách sú produkty okamžite k dispozícii, pričom je potrebné počítať s možnosťou vypredania zásob.
Doručenie v rámci Bratislavy a okolia, ako aj Košíc a okolia vieme poskytnúť do 24 hodín našimi vlastnými prepravnými vozidlami.
 
Externý prepravca:
 V prípade záujmu o prepravu na iné lokácia Vám zabezpečíme doručenie tovaru priamo na požadovanú adresu, bezpečne, rýchlo a pohodlne.  Spolupracujeme s kuriérskymi službami spoločností  DPD a Toptrans, prípadne aj s inými, pričom hľadáme vždy čo najlepšie možnosti.  Presnejšie informácie o nákladoch za doručenie tovaru Vám poskytnú naši kolegovia z predajní ešte pred dokončením objednávky.  Cena za prepravu je účtovaná individuálne podľa vzdialenosti, hmotnosti a objemu objednávky v zmysle cenníka externých prepravcov, s ktorými spolupracujeme. Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom