Dublino na výstave v Bratislave

04 August 2020
Dublino na výstave v Bratislave
V dňoch 25. až 28. januára si určite nájdite čas na návštevu hlavného mesta. V Inchebe sa totiž uskutoční 25. ročník výstavy Danubius Gastro. Na výstave sa bude prezentovať aj Dublino a bude to vôbec prvýkrát, čo budeme vystavovať na Slovensku.

Veľtrh gastronómie sa teší stále vyššej návštevnosti

Danubius Gastro je najvýznamnejší gastronomický veľtrh na Slovensku, známy je však v celom stredoeurópskom regióne. Už v roku 2017 sa zaznamenal zvýšený počet vystavovateľov z oblasti technológií a vybavenia do hotelov, reštaurácií a kaviarní. V roku 2017 bolo prihlásených 48 exponátov a očakáva sa, že záujem vystavovať v roku 2018 vzrastie. Opäť platí, že prvé dva dni veľtrhu sú venované odbornej verejnosti a ďalšie dva dni širokej verejnosti. Každý, kto sa zaujíma o trendy v oblasti hotelierstva a gastronómie, nech už ide o kulinárske umenie, nábytok, obalové materiály, alebo obchod a reklamu, si na veľtrhu Danubius Gastro nájde to pravé orechové.

 

Predajňa Dublino bude na výstave prezentovať najmä novinky z kategórie exteriérového nábytku, a to v Hale A nula, v priestore č. 20. Ak ste zmeškali výstavu For Gastro & Hotel v českých Letňanoch, v Bratislave na vás počká rovnaký stánok, vďaka ktorému môžete načerpať množstvo inšpirácie pri zariaďovaní vlastných prevádzok, ale sa aj dozvedieť, čo je aktuálne vo svete hotelového a reštauračného nábytku v móde. Taktiež môžete s vystavovateľom odborne prekonzultovať vaše nápady a možno aj uzavrieť výhodný obchod.

Stánok s originálnou inštaláciou a nábytkom

Keď sa budete prechádzať po Inchebe, v Hale A0 vás nepochybne už z diaľky zaujme originálne riešený stánok našej predajne. V Čechách ho ocenili nielen návštevníci výstavy, ale taktiež samotní organizátori podujatia a i ostatní vystavujúci. Pár návštevníkov sa vyjadrilo o vysokej úrovni stánku, ktorá bola porovnateľná s úrovňou vystavovania napríklad v Miláne. Do očí vám udrie najmä atypickosť stánku, vďaka ktorej sa Dublino ľahko odlíši od ostatných vystavovateľov na veľtrhu Danubius Gastro. Očakávať môžete napríklad drevenú konštrukciu stánku, police, na ktorých je naukladaný hotelový a reštauračný nábytok, ale i stoličky, ktoré budú z konštrukcie visieť. Aby jednotlivé kusy nábytku vynikli čo najlepšie, budú osvetlené modernými svietidlami vhodnými do každej štýlovej prevádzky.

 

Za návrh, výrobu a postavenie stánku vďačíme firme Opravíme, postavíme, s. r. o., s ktorou už dlhodobo spolupracujeme na mnohých projektoch pri zariaďovaní hotelových a reštauračných priestorov.