Dublino System/1125

Dublino System/1125

Reštauračný roh lavice
Množstvo
Minimálny odber pre tento produkt: 3 KS
Uvedené ceny sú bez DPH
Vyhradzujeme si právo na zmenu ceny.Tovar predávame výhradne pre podnikateľské subjekty (FO a PO) s platnou registráciou v Slovenskej republike. Aktuálne nemáme možnosť obslúžiť individuálne súkromné požiadavky zákazníkov a domácnosti.

Reštauračný roh lavice

Čalúnené lavicové sedenie na vyrábané na mieru. Chrbtová opierka typu 1125 je úplne hladká a vysoká 105 cm. Súčasťou je aj hlavová opierka vo výše 20cm. Celková výška boxu je teda 125 cm. Výška sedu 47 cm. Celková hĺbka od steny je 68 cm. Základné elementy sú : roh , 60,120 a 180 cm šírka. Tieto sa dajú skracovať po 5 cm.

Samozrejmosťou je možnosť vybrať si typ poťahovej látky či koženky, farebnú kombináciu, ale aj laminodekor pre plný spodok.

Pre kompletnú cenovú ponuku je ideálne, keď si zvolíte veľkosť modulov, prípadne pokiaľ nám zašlete nákres ako si boxové sedenie predstavujete, vieme Vám zaslať cenovú ponuku vypočítanú na mieru.

Cena sa tiež odvíja od kategórie látky, v ktorej si vyberiete čalúnenie. Vzorky látok sú dostupné v showroome v Bratislave a v Košiciach.

Rozmery & Detaily

Rozmery
Celková výška (cm)
125
Hĺbka (cm)
68
Výška sedu (cm)
47
Detaily
Čalúnenie
Koženkové
Kožené
Látkové
Farba
V rôznych farbách
Šedá
Špecifikácia
Interiérová
Viac inšpirácií
pozrieť