Spustili sme nový e-shop aj pre domácnosti

08 March 2021
Spustili sme nový e-shop aj pre domácnosti
Rozšírená ponuka nábytku a dekorácií, ktoré vám spríjemnia bývanie

 

Zariadiť domácnosť je náročnejšie ako sa na prvý pohľad zdá

Sme obklopení množstvom informácií, internetových aj televíznych reklám. Zorientovať sa v ponuke je naozaj náročné.  Rozhodli sme sa preto urobiť krok, ktorý pomôže mnohým z vás a vytvorili sme e-shop s trendy nábytkom aj pre domácnosti. Naše stránky sú nové hlavne pre tých, ktorí ešte nepoznajú značku DUBLINO. 

NIEČO O NÁS

Na Slovensku pôsobíme už 10 rokov, v Európe celkovo 20 rokov. Značku DUBLINO si ľudia začali všímať v mnohých obľúbených reštauráciách, kaviarňach či hoteloch a dopyt po našich produktoch narastal. Šprecializujeme sa na nábytok pre hotely, reštaurácie, kaviarne a celý gastro svet. Denno denne sa venujeme výberu top trendových nábytkových prvkov, kvalitných stoličiek, stolov. Výrobcovia sa často krát nechali inšpirovať našimi nápadmi a vylepšeniami a tak nábytok, ktorý vidíte v mnohých gastro prevádzkach na Slovensku nesie našu vlastnú značku.

Tak ako celý svet, aj nás Korona ochromila. Počas posledným mesiacov sme však nezaháľali a pustili sme sa do nového projektu. 

 

PREDSTAVUJEME VÁM DUBLINO HOME

Rozhodli sme sa rozšíriť naše podnikanie o ďalší smer, hoci gastro nábytok i naďalej zostane našou špecializáciou a prioritným smerom podnikania.

Sme tím mladých ľudí. Pred nedávnom sme si takmer všetci prešli zmenou bývania, zariaďovaním vlastných príbytkov. Zislitli sme, že ponuke na Slovensku niečo chýba. Rozumieme nábytkovému dizajnu, máme prehľad v trendoch, poznáme množstvo výrobcov a vieme ako sa to robí. Preto sme sa rozhodli vytvoriť nový e-shop s nábytkom a doplnkami pre domácnosti. 

Pod značkou DUBLINO HOME si dnes môžete kúpiť nádherné kúsky aj vy. V ponuke máme stoly, stoličky, pohovky a kreslá, koberce, ale aj svietidlá, doplnky a textílie, ktorými si váš domov hravo zútulníte. Sústredíme sa hlavne na trendy nábytok, ktorý osloví tých, ktorí majú radi nevšedné a dizajnovo zaujímavé nábytkové prvky.

To je náš príbeh, za ktorým sa skrýva niekoľkoročná tvrdá a poctivá práca.

 

 

PRINÁŠAME VÁM MNOŽSTVO INŠPIRÁCIÍ

Je veľa inšpirácií, vysnívané kúsky nábytku a doplnkov, ktoré tak často vidíte na sociálnych sieťach, no nedokážete ich kúpiť za dostupné ceny. U nás tú príležitosť máte už teraz.

Portfólio nie je presýtené, ponuka je menšia a optimalizovaná, ale zato ide o výber takých produktov, ktorými vieme naplniť vaše túžby, požiadavky a to tak, aby ste váš nábytok mali doma pokojne už aj zajtra. Rozhodli sme sa predávať s dostatočným množstvom skladových zásob, aby ste nemuseli čakať celé týždne. Naopak, aby vás bavilo u nás nakupovať aj nabudúce.

Pozrite si čo sme pre vás vybrali a smelo nakupujte. A ak sa vám naše produkty páčia, sledujte nás aj na sociálnych sieťach Facebook alebo Instagram.

 

Prečítajte si aj náš blog o nadčasovom dizajne stoličiek Marco, ktoré si môžete kúpiť aj do vašich prevádzok.

 

Príjemné nakupovanie v DUBLINO HOME.