Dublino System /20/50

Dublino System /20/50

Gombíková čalúnená lavica
Množstvo
Minimálny odber pre tento produkt: 3 KS
Uvedené ceny sú bez DPH
Vyhradzujeme si právo na zmenu ceny.Tovar predávame výhradne pre podnikateľské subjekty (FO a PO) s platnou registráciou v Slovenskej republike. Aktuálne nemáme možnosť obslúžiť individuálne súkromné požiadavky zákazníkov a domácnosti.

Gombíková čalúnená lavica

Čalúnené lavice na vyrábané na mieru. Chrbtová opierka typu 20/50 je štepovaná s ozdobnými gombíkmi. Výška sedu 48 cm. Celková hĺbka od steny je 64 cm. Základné elementy sú : roh , 60,120 a 180 cm šírka. Tieto sa dajú skracovať po 15 cm.

Samozrejmosťou je možnosť vybrať si typ poťahovej látky či koženky, farebnú kombináciu, ale aj morenie masívnych bukových nôh alebo laminodekor pre boxy s plným spodkom.

Zo zadnej strany môže byť box čalúnený obyčajnou čiernou látkou alebo môže byť očalúnený vo Vami vybratej poťahovej látke.

Pre kompletnú cenovú ponuku je ideálne, keď si zvolíte veľkosť modulov, prípadne pokiaľ nám zašlete nákres ako si boxové sedenie predstavujete, vieme Vám zaslať cenovú ponuku vypočítanú na mieru.

Cena sa tiež odvíja od kategórie látky, v ktorej si vyberiete čalúnenie. Vzorky látok sú dostupné v showroome v Bratislave a v Košiciach.


Rozmery & Detaily

Rozmery
Celková výška (cm)
96
Hĺbka (cm)
64
Výška sedu (cm)
48
Detaily
Čalúnenie
Koženkové
Kožené
Látkové
Farba
V rôznych farbách
Zelená
Hnedá
Špecifikácia
Interiérová
Viac inšpirácií
pozrieť