Náš príbeh


O NÁS

Spoločnosť Dublino pôsobí na Slovensku od roku 2007 a jej špecializáciou je predaj interiérového a exteriérového nábytku pre gastro prevádzky. Za takmer dve desaťročia, od vzniku v roku 2001, sa stala popredným dodávateľom nábytku pre HORECA segment a lídrom v niekoľkých krajinách Európy. Aktuálne pôsobíme v Európskych krajinách Maďarsko, Slovensko, Rakúsko, Česká republika a Rumunsko.

 

NAŠA PONUKA

Prevažné množstvo tovaru v našej ponuke je dizajnovo odlíšiteľné od bežnej ponuky na trhu. Nájdete u nás naozaj široký výber nábytku pre gastro prevádzky, od tých najklasickejších, cez rôzne štýly, alternatívu za dostupné ceny, ale aj produkty so zvýšenou odolnosťou voči opotrebeniu, či s nápaditým dizajnom. Na zreteľ berieme oblasť, na ktorú sa špecializujeme a preto produkty spĺňajú požiadavky HoReCa ako aj kvalitatívne požiadavky Európskej únie. Sústredíme sa na trendy. Novinky prinášame novinky niekoľkokrát v priebehu roka.   

V ponuke máme skutočne široké portfólio. Vybrať si môžete  z niekoľko tisíc produktov, pričom naše skladové zásoby su takmer 10 tisíc položiek. Doménou v našej ponuke je jednoznačne najpestrejší výber sedacieho nábytku na trhu. Rôzne štýly a dizajn stoličiek pre interiér aj exteriér, drevené, plastové, kovové, či čalúnené kreslá, kresielka, barové stoličky, pohovky, reštauračné čalúnené boxy a lavice, stoly, stolové dosky, aj samostatné podnože, alebo produkty pre hotely, ktoré u nás nájdu okrem zariadenia do izieb a kvalitných postelí, aj terasové riešenia, pohodlné lehátka, pohovky, slnečníky, či kreslá pre letné terasy, k bazénom, alebo do wellnesov. V doplnkovom tovare si môžete vybrať zo zaujímavých svietidiel, svetelných kvetináčov a dekorácií. Pod vlastnou značkou sme vyvinuli špeciálne čistiace a impregnačné prostriedky predlžujúce životnosť produktov.


MISIA ZNAČKY DUBLINO

Kvalitným nábytkom zvyšujeme domáce a európske gastro služby a upevňujeme našu pozíciu lídra na trhu v strednej a východnej Európe.

Zaväzujeme sa naším obchodným partnerom dodávať kvalitný nábytok, poskytovať inovatívne služby a ovplyvňovať pozitívne smerovanie dizajnu gastro prevádzok na Slovensku tak, aby sa ich zákazníci cítili spokojne a príjemne. 

 

Vaše podnety prijímame na emailovej adrese:  marketing@dublino.sk