Vážení zákazníci,

Dňa 3.12.2021 ( piatok ) bude Showroom v Košiciach z prevádzkových príčin otvorený len do 12:00 H.

Ďakujeme za pochopenie

RS CONNY

RS CONNY

Moderné čalúnené kreslo
Množstvo
Minimálny odber pre tento produkt: 10 KS
Uvedené ceny sú bez DPH
Vyhradzujeme si právo na zmenu ceny.Tovar predávame výhradne pre podnikateľské subjekty (FO a PO) s platnou registráciou v Slovenskej republike. Aktuálne nemáme možnosť obslúžiť individuálne súkromné požiadavky zákazníkov a domácnosti.

Moderné čalúnené kreslo

Pohodlné kreslo so zaujímavým riešením chrbtovej opierky je ideálnou voľbou pre  reštaurácie, kaviarne ale aj priestory hotelov. 


Toto kreslo sa odlišuje od klasických kresiel predovšetkým procesom výroby. Klasické kreslá majú drevenú kostru, na nej upevnenú preglejku a čalúnenie tvorí  pur pena, ktorá sa zliepa po jednotlivých častiach. Toto exkluzívne kreslo má však kovovú kostru, ktorá je ručnou precíznou prácou zváraná, na nej sú upevnené vysoko odolné elastické popruhy, vďaka čomu je toto kreslo omnoho pohodlnejšie ako bežné kreslá. Táto kovová konštrukcia s popruhmi sa následne vloží do formy, kde sa priamo vstrekuje polyuretánová pena.


Kreslo má špeciálnu protiplesňovú ochranu, ktorá je súčasťou polyuretánovej peny. 


Kreslo spĺňa CATAS testy. 


Kreslo je možné objednať v akomkoľvek poťahu, nohy kresla môžu byť vo viacerých dizajnoch či už v drevenom alebo chrómovom prevedení. Pri voľbe drevených nôh je na výber bukové alebo jaseňové drevo. 

Rozmery & Detaily

Detaily
Čalúnenie
Látkové
Koženkové
Farba
V rôznych farbách
Čierna
Špecifikácia
Interiérová
Viac inšpirácií
pozrieť