Kompletné podnože k stolovým doskám

Farba
Špecifikácia
Materiál
Cena

Stoly určené pre kaviarne, bistrá, bary, reštaurácie a iné gastro prevádzky sú zvyčajne zložené so samostatnej stolovej dosky a centrálnej stolovej podnože. Základné rozdelenie je podľa výšky, pričom k dispozícií sú od štandardnej výšky 75 cm, tak aj vyššie barové podnože  svýškou 110 cm.

Podnože sú vyrábané z rôznych materiálov. Podnože z kovovej liatiny ošetrenej čiernou práškovou farbou sú vypaľované v peci, aby boli odolné voči oteru. Takéto nohy stola sú vhodné ako do interieru, tak aj do exterieru s možnosťou ošetrenia práškovou farbou v akejkoľvek RAL špecifikácii za príplatok.

Rovnako dobre ako liatinové stolové podnože slúžia aj hliníkové podnože, nerezové podnože z brúsenej nehrdzavejúcej ocele, ale aj chrómové  podnože. V našej ponuke nájdete aj hliníkové sklopné podnože pre konferenčné a banketové stoly, ale aj pre často prenášané stoly na letnú terasu, podnože z nehrdzavejúcej ocele, ale aj chrómové  podnože. 

Pre exteriérové použitie sú vhodné prakticky všetky okrem chrómových podnoží, hlavne ľahko prenosné hliníkové, ale aj liatinové, alebo nerezové. Takmer každá zo stolových nôh je nastaviteľná na nerovnom povrchu vďaka rektifikačným skrutkám, ktoré sú súčasťou základne.