Vitajte v najúžasnejšom iglu na svete. Pozrite sa, na čo všetko ho môžete použiť!

Párty a svadby v prírode si dnes užívajú svoje zlaté časy, vytvárajú intimitu a romantiku a zaručujú účastníkom neopakovateľnú atmosféru!

Akokoľvek si však všetko do detailov naplánujete, počasie nie je nikdy úplne predvídateľné. Preto, bez ohľadu na počasie, je vždy najlepšie pripraviť sa a zabezpečiť, aby ste boli vy a vaši hostia počas oslavy náležite chránení.

Presne toto je to miesto, kde prichádza naše Igloo, ktoré so svojimi štyrmi rôznymi krytmi je dokonalým riešením pre každú oslavu. Naše iglu je dostupné v troch veľkostiach a či je slnečno, daždivo, veterno alebo chladno, rôzne návrhy vám umožnia oslavovať vonku v každom ročnom období. Naše iglu sa vynájde za každého počasia! Nenechajte sa zastaviť počasím a naplánujte si svadbu alebo párty svojich snov s Astreea® Igloo.

NAKUPOVAŤ

Nezáleží na tom, kde svoju párty uskutočníte, vo vlastnej útulnej záhrade na trávniku alebo možno pri jazere - možnosti sú takmer neobmedzené!

 

 

Krásne vynikne v každom priestore

Igloo Astreea® sa vyznačuje svojou robustnosťou, futuristickým dizajnom a flexibilnými možnosťami použitia. S vymeniteľnými krytmi je možné ho používať po celý rok. Iglu je vhodné do komerčného sektora, do gastronómie, do hotelov alebo na akcie, ako aj do súkromných záhrad, ako zimná záhrada, altánok či záhradný domček.

 

Poskytnite svojim hosťom ďalší dôvod zostať u vás dlhšie!

Či už prevádzkujete reštauráciu, hotel, kaviareň, pivnú záhradu alebo bar, s našim Igloo môžete vytvoriť príťažlivú a pohodlnú atmosféru pre svojich hostí po celý rok. Ak máte perfektne vybavený vonkajší priestor, môžete ho ako hostiteľ využívať počas celého roka. Pretože čerstvý vzduch, atmosféra a romantické domáce prostredie pod holým nebom hostí lákajú.


Svoju terasu nevyužívajte iba za dobrého počasia!


Vaši hostia sa nemusia vzdať pobytu na terase ani na jeseň či v zime. Predĺžte si vonkajšiu sezónu! Naše iglu ponúka optimálnu ochranu počas celého roka. Výber zo štyroch rôznych krytov vám umožní prispôsobiť sa všetkým poveternostným podmienkam.

Desiatky spokojných zákazníkov

O kvalite nášho igloo hovoria aj desiatky referencií, či už od klientov, ktoré si ním skrášlili svoje záhrady alebo reštaurácií a kaviarní, do ktorých sa aj vďaka týmto netradičným exteriérovým doplnkom hostia radi vracajú.

Vyberte si to svoje už dnes: 

Potrebujete malý kútik na záhrade alebo hľadáte miesto vhodné pre tucet hostí? Iglu môže byť riešením v oboch prípadoch: je dostupné v troch veľkostiach (M, L a XL), od veľkosti pre dvojicu až po pohodlné iglu až pre 16 osôb.

OBJEDNAŤ TERAZ

 
 
 
 

© 2024 Dublino.sk | Všetky práva vyhradené

Vytvorilo FúúDobre