Vyskúšajte našu novú službu. V Dublino si kúpite nábytok už aj na leasing

04 August 2020
Vyskúšajte našu novú službu. V Dublino si kúpite nábytok už aj na leasing
Neustále sa snažíme skvalitňovať našu ponuku tovaru aj služby. O to väčšiu radosť máme, že sa nám to opäť podarilo. S radosťou vám predstavujeme unikátny nákup nábytku do prevádzky na splátky. Túto službu ponúkame ako jediní na trhu v našej oblasti. Ako takýto nákup prebieha a aké výhody na vás čakajú?

Ako to prebieha

Celý nákupný proces je rýchly, jednoduchý a pohodlný:

 

  1. Vyberiete si nábytok z našej ponuky, ktorý sa najviac hodí do vašej prevádzky.
  2. Od nás dostanete cenovú ponuku pripravenú pre vás na mieru.
  3. Na stránke si pomocou leasingovej kalkulačky vypočítate výšku a počet splátok podľa svojich predstáv.
  4. Návrh splátok odošlete z kalkulačky spoločnosti Euroleasing, ktorá vám schvaľuje kúpu na splátky.
  5. Tovar je váš, my ho dodáme na vami určené miesto a môžete ho využívať podľa svojich predstáv.

Aké sú výhody pre vás

Nábytok do svojej prevádzky máte prakticky okamžite, bez zbytočného čakania. Spoločnosť EUROLEASING ponúka dva produkty – splátky od 500 do 1500 eur. Tie sú schválené do 1 hodiny, vopred nič neplatíte a dĺžka splácania je v rozmedzí 3 až 20 mesiacov. Druhým produktom je leasing v hodnote 1501 až 50 000 eur, ktorého splácanie si môžete rozložiť od 3 do 23 mesiacov. Spoločnosť vám ho schváli do 24 hodín.

 

Podnikatelia určite ocenia možnosť odpočtu DPH okamžite po zakúpení tovaru. Veľkým plusom je aj nastavenie sezónnych, resp. nerovnomerných splátok, ktoré si prispôsobíte podľa oblasti vášho pôsobenia. Samozrejmosťou je spracovanie zmluvy zadarmo a aj nulový odkupný poplatok.

Kto je EUROLEASING SK

EUROLEASING SK s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy EUROLEASING CZ s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Vďaka kvalite služieb a proaktívnemu prístupu sa stala jedným z najväčších poskytovateľov krátkodobého financovania pre podnikateľov v Českej republike. O jej úspešnosti svedčí viac ako 12 500 spokojných klientov a realizované obchody v hodnote viac ako 225 miliónov eur.


Chcete sa dozvedieť o našej ponuke viac? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám odpovieme na všetky otázky.