ZARIAĎUJETE REŠTAURÁCIU, BAR, KAVIAREŇ ALEBO HOTEL?

Pomôžeme vám s výberom najlepšieho sedenia. Reštauračné a kaviarenske boxy vyriešia množstvo priestorových výziev 

Modifikácia dizajnu

Vyberte si dizajn vášho boxu presne podľa vašich predstáv. Preferujete hladký dizajn, alebo štepovanú opierku? Vyberte si dekor soklu, či morenie nožičiek tak, aby vhodne doplnili váš priestor.

Vlastné rozmery boxu

Zvoľte si najvhodnejší rozmer, šírku, či výšku z daných možností tak, aby ste dosiahli čo najefektívnejšie využite priestoru. Boxy sú veľmi pohodlné a praktické i na údržbu. 

Voľba poťahovej látky

Obrovským benefitom je široký výber poťahových materiálov, dekorov látok, kože, či koženky, ktoré zapasujú do štýlu vašej prevádzky, často sú využívané i na predelenie priestoru.

BOX TYPU A

 

 

BOXY NA MIERU

Atypické riešenia

Prineste svoj projekt a my vám ho pomôžeme zrealizovať. Boxy, akýchkoľvek tvarov a rozmerov, špeciálne priestorové riešenia už nie sú problém. Vyrobíme vám boxy podľa vlastnej fantázie. 

TYP 1

Čalúnené lavicové sedenie na vyrábané na mieru - typ 1 
Celková výška boxu je voliteľná, vo výške 85 cm, 105 cm alebo 125 cm. Výška sedu 48 cm. Hĺbka sedu od steny je 68 cm. Chrbtová opierka typu 10 môže byť jednoduchá hladká alebo ozdobená pravidelným štepovaním.
Základné elementy sú v šírke: 60 cm,120 cm a 180 cm a rohový element. Je možné ich skracovať podľa toho o aký typ chrbtovej opierky ide (hladká násobky 5tich, štepovaná násobky 10tich cm). 
Boxy vyrobíme v poťahovej látke či koženke podľa vášho výberu, taktiež laminodekor plného spodného soklu. Zadná strana boxu môže byť čalúnená obyčajnou čiernou látkou alebo vo farbe vášho výberu. 
POZRIEŤ PONUKU»

TYP 2

Čalúnené lavicové sedenie na vyrábané na mieru - typ 2
Celková výška boxu je 96 cm. Výška sedu 48 cm a hĺbka od steny 65 cm. Chrbtová opierka typu 20 môže byť jednoduchá hladká alebo ozdobená pravidelným štepovaním, prípadne ozdobnými gombíkmi.
Základné elementy sú v šírke:  60 cm, 120 cm a 180 cm šírka, roh 65x65 cm. Je možné ich skracovať podľa typu opierky (hladká v násobkoch 5tich cm, štepovaná a gombíková v násobkoch 15tich cm). 
Vyberte si typ poťahovej látky či koženky, farebnú kombináciu, ale aj morenie masívnych bukových nôh alebo laminodekor pre boxy s plným soklom.Zo zadnej strany môže byť box čalúnený obyčajnou čiernou látkou alebo v dekore Vami vybranej poťahovej látky.
POZRIEŤ PONUKU»

POZRIEŤ CELÚ PONUKU

zobraziť boxy z ponuky dublino 

Hľadáte niečo iné? 

EXKLUZÍVNY RAD ČALÚNENÝCH LAVÍC

 

 

Atypické boxy

Pokiaľ hľadáte niečo výnimočné, sme vám k dispozícii.

Nechajte sa inšpirovať niekoľkými realizáciami z našej galérie, alebo nám zašlite Váš návrh a my ho  zrealizujeme.

Kontaktujte nás poslať dopyt


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© 2024 Dublino.sk | Všetky práva vyhradené

Vytvorilo FúúDobre