Košík

Nenašli sa žiadne položky

Navrhnuté pre gastro segment

REŠTAURAČNÉ A KAVIARENSKE BOXY

Potrebujete zariadiť kaviareň, bar alebo reštauráciu? Pomôžeme Vám s výberom toho najvhodnejšieho nábytku, ktorý ponúka hosťom pohodlie, odoláva času, a rýchlemu opotrebeniu, vyniká kvalitou a dizajnom.

Obľúbeným prvkom v gastro prevádzkach sú reštauračné boxy. DUBLINO boxy si môžete upraviť presne podľa svojich predstáv

Modifikácia dizajnu

Ponúkame vám vlastný výber typu boxu v závislosti od preferencie štepovania, či hladkého dizajnu, voľby nožičiek, soklov či podstavca.

Vlastné rozmery boxu

Zvoľte si najvhodnejší rozmer, šírku, či výšku z daných možností tak, aby ste dosiahli čo najefektívnejšie využite priestoru.

Voľba poťahovej látky

Obrovským benefitom je široký výber poťahových materiálov, dekorov látok či kože, alebo koženky, ktoré zapasujú do štýlu vašej prevádzky

Najširšia ponuka boxov ušitá na mieru Vašej prevádzky

Základná ponuka:

DUBLINO 1

 

Čalúnené lavicové sedenie na vyrábané na mieru. Chrbtová opierka typu 10 môže byť jednoduchá hladká alebo ozdobená pravidelným štepovaním.

Celková výška boxu je voliteľná, buď 85 cm, 105 cm alebo 125 cm. Výška sedu 48 cm. Celková hĺbka od steny je 68 cm. Základné elementy sú : rohový elemen , 60 cm ,120 cm a 180 cm šírka. Tieto sa dajú skracovať podľa toho, o aký typ chrbtovej opierky ide (hladká po 5 cm a násobky 5tich, štepovaná po 10 cm a násobky 10tich). 

Samozrejmosťou je možnosť vybrať si typ poťahovej látky či koženky, farebnú kombináciu, ale aj laminodekor plného spodného soklu. 

Zo zadnej strany môže byť box čalúnený obyčajnou čiernou látkou alebo môže byť očalúnený vo Vami vybratej poťahovej látke.

Pre kompletnú cenovú ponuku je ideálne, keď si zvolíte veľkosť modulov, prípadne pokiaľ nám zašlete nákres ako si boxové sedenie predstavujete, vieme Vám zaslať cenovú ponuku vypočítanú na mieru.

Cena sa tiež odvíja od kategórie látky, v ktorej si vyberiete čalúnenie. 

Button

DUBLINO 2

 

Čalúnené lavicové sedenie vyrábané na mieru. Chrbtová opierka typu 20 môže byť jednoduchá hladká alebo ozdobená pravidelným štepovaním prípadne ozdobnými gombíkmi.

Celková výška boxu je 96 cm. Výška sedu 48 cm. Celková hĺbka od steny je 65 cm.

Základné elementy sú : roh 65x65 cm , 60 cm,120 cm a 180 cm šírka. Tieto sa dajú skracovať podľa toho, o aký typ opierky ide (hladká po 5 cm a násobky 5tich, štepovaná a hombíková po 15 cm a násobky 15tich). 

Samozrejmosťou je možnosť vybrať si typ poťahovej látky či koženky, farebnú kombináciu, ale aj morenie masívnych bukových nôh alebo laminodekor pre boxy s plným spodkom.Zo zadnej strany môže byť box čalúnený obyčajnou čiernou látkou alebo môže byť očalúnený vo Vami vybratej poťahovej látke.

Pre kompletnú cenovú ponuku je ideálne, keď si zvolíte veľkosť modulov, prípadne pokiaľ nám zašlete nákres ako si boxové sedenie predstavujete, vieme Vám zaslať cenovú ponuku vypočítanú na mieru.

Cena sa tiež odvíja od kategórie látky, v ktorej si vyberiete čalúnenie. 

Button

Hľadáte niečo iné? 

EXKLUZÍVNA PONUKA:

 

 

 

 

 

 

 

MÁTE INÚ PREDSTAVU?

Atypické boxy

Pokiaľ hľadáte niečo výnimočné, sme vám k dispozícii.

Nechajte sa inšpirovať niekoľkými realizáciami z našej galérie, alebo nám zašlite Váš návrh a my ho pre Vás zrealizujeme.

Kontaktujte nás poslať dopyt


 

 

© 2023 Dublino.sk | Všetky práva vyhradené

Vytvorilo FúúDobre