Bez ohľadu na to, aký typ priestoru plánujete zariadiť,
sme tu pre vás.

Dublino BUSINESS

Široké portfólio produktov

Spolupracujeme so širokou škálou dodávateľov a partnerov, vďaka čomu dokážeme prijať akékoľvek výzvy a splniť individuálne vaše potreby. Sme jedným z najväčších dodávateľov nábytku a doplnkov pre HoReCa segment na Slovensku a zariadili sme tisíce gastro-prevádzok nábytkom DUBLINO nielen na Slovensku, ale aj v Čechách, Rakúsku či Maďarsku.

Pozrite si celú ponuku

Na mieru vášmu projektu

Veľkým benefitom je možnosť prispôsobiť hotové alebo objednané produkty presne podľa návrhu vášho dizajnéra, či vašej osobnej predstavy. Zariadili sme už množstvo reštaurácií, kaviarní, hotelov, kantín a iných verejných priestorov. Naše skúsenosti Vám budú nápomocné. Príďte so svojim individuálnym projektom a my vám zrealizujeme váš sen.

Kontaktujte nás

Prečo my?

Výhody našej firmy s viac ako 20 ročnou tradíciou:

Spoľahlivý partner
Stabilita a istota - to sú vlastnosti, ktoré môžeme ponúknuť nie len architektom a dizajnérom, ale i podnikateľom a prevádzkarom, či domácnostiam.
Odbornosť a skúsenosti
Spolupracovať s nami sa oplatí. Vrámci kooperácie s architektami a dizajnérmi dokážeme dosiahnúť maximálne symetrie a pri realizácii projektov A naplniť predstavu presne podľa návrhov.
Keď online nestačí
Navštívte nás v kamennej predajni v Bratislave a v Košiciach (alebo v niektorej z našich pobočiek v Budapešti, Prahe, Viedni) a vyberte si z portfólia produktov pre váš projeKT.
Skladová transparentnosť
Produkty, ktoré si vyberiete, sú z veľkej časti dostupné skladom. Ich dovoz a príprava sú súčasťou štandardným služieb. Ak ste si vybrali zákazkové produkty na mieru, staráme sa o ich realizáciu a dodanie až do momentu odovzdania klienom.

Špecialisti na sedenie

Špecializujeme sa na dizajnové sedenie, stoličky do jedální, čalúnené kresielka, pohodlné kreslá, ušiaky, stoly, konferenčné stolíky.

 
 

Inovátori v doplnkoch

Okrem dizajnového sedenia u nás nájdete aj moderné doplnky, ktorými vytvoríte jedinečnú atmosféru v každom priestore.

 
 

Do interiéru či exteriéru

Náš nábytok zvládne všetky prekážky. Vyberte si sedenie, stoly, príručné stolíky, alebo svetelné prvky, ktoré z vašej záhrady spravia skutočný zážitok.

© 2024 Dublino.sk | Všetky práva vyhradené

Vytvorilo FúúDobre