Košík

Nenašli sa žiadne položky

Vitajte v sekcii DUBLINO BUSINESS

Bez ohľadu na to, aký typ priestoru plánujete zariadiť,

sme tu pre vás.

STYLE  &  PROFESSIONALISM

Široké portfólio produktov

U nás si vyberie každý. Zo širokého portfólia produktov je väčšina v našich skladových zásobách

 

Možstvo dodávateľov a partnerov

Spolupracujeme so širokou škálou dodávateľov a partnerov, vďaka čomu dokážeme prijať akékoľvek výzvy a splni individuále potreby v pomerne rýchlom čase

 

Veľkoobchodný predaj

Sme jedným z najväčších dodávateľov nábytku a doplnkov pre HoReCa segment na Slovensku. Zariadili sme tisíce gastro-prevádzok nábytkom DUBLINO.

 

Maloobchodný predaj

Od roku 2021 prevádzkujeme e-shop a showroom pre koncových zákazníkov. Portfólio je rozšírené v zmysle potrieb domácností.

 

Showroom

Navštívte nás v kamennej predajni v Bratislave a v Košiciach( alebo v niektorej z našich pobočiek v Budapešti, Prahe, Viedni) a vyberte si z portfólia produktov pre váš projet

 

Spolupráca s architektmi

V spolupráci s dizajnérmi a archiitektami realizujeme množstvo projektov od dizajnu, návrhu realizácie, výberu výrobcov, customizáciu nábytku až po finálne vyhotovenie.

 

Customizovaná úprava produktov

Veľkým benefitom je možnosť prispôsobiť hotové alebo objednané produkty presne podľa návrhu vášho dizajnéra, či vašej osobnej predstavy.

 

Malé i veľké projekty

Zariadili sme už množstvo reštaurácií, kaviarní, hotelov, kantín a iných verejných priestorov. Naše skúsenosti Vám budú nápomocné. Príďte so svojim individuálnym projektom a my vám zrealizujeme váš sen.

Realizácie 

Naša značka DUBLINO - zameraná na veľkoobchodný predaj nábytku pre HoReCa prevádzky, ale aj e-shop a predaj nábytku pre domácnosti vznikla v Maďarsku pred 20 rokmi a už viac ako 10 rokov operuje aj na Slovenskom trhu. Za ten čas vzniklo tisíce interiérov a exteriérov, ktoré stoja za povšimnutie.

Learn more»

Spolupracujte s nami

Výhody

Spoľahlivý partner

Stabilita a skúsenosti - to sú vlastnosti, ktoré môžeme ponúknuť nie len architektom a dizajnérom, ale i podnikateľom a prevádzkarom, či domácnostiam.

Množstvo výhod

Spolupracovať s nami sa oplatí. Vrámci kooperácie s architektami a dizajnérmi dokážeme dosiahnúť maximálne symetrie a pri realizácii projektov naplniť predstavu  presne podľa návrhov.

Kvalitné produkty načas

Produkty, ktoré si vyberiete, sú z veľkej časti dostupné skladom. Ich dovoz a príprava sú súčasťou štandardným služieb. Ak ste si vybrali zákazkové produkty na mieru, staráme sa o ich realizáciu a dodanie až do momentu odovzdania klienom.

 
 

© 2023 Dublino.sk | Všetky práva vyhradené

Vytvorilo FúúDobre