Kolekcia stolových podnoží

BASIC

Stoly určené pre kaviarne, bistrá, bary, reštaurácie a iné gastro prevádzky sú zvyčajne zložené so samostatnej stolovej dosky a centrálnej stolovej podnože. Základné rozdelenie stolových podnoží sa odvíja od výšky. Štandardná výška stola určeného pre kaviarenské alebo jedálenské sedenie je 75 cm, tomu zodpovedá výška podnože 72 - 73 cm. Barové podnože sú vo výške 107 - 108 cm. Nižšie verzie stolových podnoží, napríklad pre konferenčný stolík vo výške 50 cm, vám radi prispôsobíme podľa Vašej požiadavky. Dokážeme Vám poradiť, ako sa zorientovať a správne vybrať stoly pre vašu prevádzku.

V kolekcii BASIC vyberáme pre vás TOP produkty z produkcie DUBLINO, ktoré patria medzi najobľúbenejšie stolové podnože vyrobené z nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou povrchovou úpravou. Ide o výber najvýhodnejších a dizajnovo čistých produktových variácií, z ktorých vyskladáte stoly pre akékoľvek finálne využitie v gastro segmente.

POZRIEŤ CELÚ PONUKU

Čo by ste o podnožiach mali vedieť

Podnože sú vyrábané z rôznych materiálov. V Dublino BASIC kolekcii nájdete kvalitné podnože vyrobené z ocele. Štandardná stolová podnož sa skladá z oceľovej základnej platne, ktorá obsahuje rektifikačné skrutky na elimináciu minimálnych nepovností podlahy. Oceľový stĺp spolu s liatinovým krížom sa upevňuje k základni, pomocou stredovej závitnice. Výhodou liatinového kríža, ktorý slúži na uchytenie stolovej dosky, oproti plechovým tanierom je že zabraňuje pruženiu stolovej dosky. 

Sú maximálne variabilné čo sa týka výšky a tvarov a kombinovateľné so širokou škálou dosiek. Povrch základnej nohy je špeciálne ošetrený elektrolízou, čo zaručuje aby oceľ nehrdzavela a je extra odolná voči vode. Finálna úprava sa následne farbí čiernou práškovou farbou a vypaľuje, aby boli nohy odolné voči oteru. Takéto podnože stola sú vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru.

Ak potrebujete iné farebné prevedenie, máte možnosť ošetrenia práškovou farbou v akejkoľvek RAL špecifikácii za príplatok.

Pozrieť celú BASIC kolekciu»
UNIVERZÁLNE POUŽITIE
DOSTUPNÉ IHNEĎ
VÝHODNÁ CENA

 [variantView|740,1]

[variantView|744,1]

[variantView|743,1]

[variantView|748,1]

[variantView|739,1]

[variantView|741,1]

[variantView|747,1]

[variantView|742,1]

[variantView|749,1]

[variantView|746,1]

Ako poskladať podnož?

Nie je to žiadna veda. Stačí pár šikovných rúk, pomocné nástroje a pár minút času. 

Praktickou pomôckou vám môže byť video návod, ktorý vám objasní celý postup pri skadaní stolovej podnože

 

 

Pozrite si ďalšie kolekcie DUBLINO

POTREBUJETE PORADIŤ? KONTAKTUJTE NÁS

DESIGN

Ak uprednostňujete niečo špeciálne, poteší vás kolekcia exkluzívnych a dizajnových podnoží.

 

 

RUSTIC

Obľúbeným prvkom v kaviarniach a reštauráciach, ktoré sa držia klasického, dobového alebo aj industriálného štýlu sú rustikálne stolové podnože.


 

INOX

Nerezový lesk sa na stolových podnožiach špeciálne vyníma pri klasických tvaroch. Pozrite si kolekciu INOX a nájdite svoj obľúbený kúsok. 

© 2024 Dublino.sk | Všetky práva vyhradené

Vytvorilo FúúDobre