MIX & MATCH

uprav si klasické drevené stoličky podľa seba

Naše drevené stoličky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, aby zabezpečili dlhú životnosť a pohodlie pre vašich zákazníkov. Každá stolička je starostlivo vyrobená s dôrazom na detaily a odolnosť pri každodennom používaní.

 

Prečo si vaše podniky zaslúžia individuálny prístup

Vaše podniky sú unikátne a vaše sedenie by malo byť tiež.  S Mix and Match môžete mať sedenie, ktoré presne odrážaja váš osobný štýl a estetiku vášho podniku.

 

Vyberte si tvar stoličky

 

 

Vyberte zo širokej ponuky rôznych tvarov stoličiek, aby sa dokonale hodili do vášho priestoru. Bez ohľadu na to, či preferujete klasický, moderný alebo iný dizajn.

Vyberte si farbu morenia

Oživte svoj interiér vyberaním z rôznych farebných možností morenia dreva. Od elegantnej čiernej po teplé odtiene hnedých alebo sivých tónov. Možnosti sú skutočne rozmanité.

Vyberte si farbu čaluneného sedáku

Dodajte svojim dreveným stoličkám osobný dotyk výberom rôznych farebných a vzorových možností čalúnenia sedáka. Či už uprednostňujete tradičné kožené čalúnenie alebo moderné textilné materiály.

 

 

 

Toľko možností

Drevená stolička je ideálnym riešením pre reštaurácie, bary, puby, tratóre, koliby ale aj krčmy alebo pohostinstvá. A teraz môžete mať s našou ideou Mix and Match tieto stoličky presne také, aké si predstavujete. Vyberte si tvar sedadla, farbu alebo rôžne variácie kontrastného morenia dreva. 


Možnosi sú takmer neobmedzené.

Chcem si vybrať
 
 
 

© 2024 Dublino.sk | Všetky práva vyhradené

Vytvorilo FúúDobre