URČENÉ PRE GASTRO

STOLOVÉ DOSKY

KVALITA A BOHATÝ VÝBER

1.ECONOMY STOLOVÉ DOSKY

Stolové dosky s melamínovým povrchom v hrúbke 28 mm. Melamín je v celkovej vrstve cca 0,2 mm a je náchylnejší na poškriabanie. V našom portfóliu nájdete dosky série Economy v dvoch dekoroch (dub a orech). Ich benefitom pre predovšetkým nízka cena.

Melamínové stolové dosky sú dostupné vo viacerých veľkostiach - ihneď skladom

POZRIEŤ PONUKU

2.SUPERFRONT STOLOVÉ DOSKY

Pre extrémne namáhané miesta sú ideálnym riešením stolové dosky odolné voči oterom i škrabancom. Stolové dosky Superfront v dekore Havana a Charles sú v hrúbke 28,3 mm, kde samotný povrch v hrúbke 1 mm je vyrobený zo špeciálne zosilnenej vrstvy. Povrch dosky je hladký a obzvlášť odolný voči mechanickému opotrebeniu, nárazom, či škrabancom.

POZRIEŤ PONUKU

3.KOMPAKTNÉ STOLOVÉ DOSKY

(COMPACT SLIM)

Tenká a ľahká stolová doska je atraktívna hlavne pre jej povrchovú úpravu. Compact slim stolové dosky sú vhodé do interiéru aj exteriéru. Povrch (High Pressure Laminate) je veľmi odolný voči UV žiareniu i vode a je nenáročný na údržbu. 

Dosky sú nehorľavé a nárazuvzdorné. Benefitom je dostupné množstvo rôznych povrchových úprav a dekorov. Dodáme ich v tvare štvorca, obdĺžnika alebo kruhu rôznych rozmerov.

POZRIEŤ PONUKU

4.MASÍVNE DUBOVÉ DOSKY 2 cm

(OAK PREMIUM NATUR, OAK PREMIUM RUSTIQ A BEECH PREMIUM)

Na mieru vyrábané drevené dubové dosky dostupné v troch odtieňoch. Ide o zákazkovú slovenskú výrobu. Je tak možné splniť vaše individuálne potrieby. Dodáme Vám rozmer i tvar podľa vlastných preferencí. Hrúbka dosky je 25 mm, pričom je lepená z tenších masívnych lamiel.

POZRIEŤ PONUKU

5.MASÍVNE DUBOVÉ DOSKY 4 cm

Exkluzívny vzhľad stolových dosiek z dubového masívu predurčuje ich atraktivitu využitia v gastro prevádzkach. Ich špecifikom je hrúbka 40 mm. Masív je v spodnej časti dosky spevnený kovovými výstužami, čo zamedzuje praskaniu či prípadným disformitám dreva. V ponuke máme niekoľko rozmerov a dekorov .

POZRIEŤ PONUKU

6.DUROTOP OAK DOSKY

Ak hľadáte stolové dosky s povrchovou úpravou s dreveným efektom na použitie v interiéri, ale nechcete celomasívne prevedenie, potom je ideálnym riešením typ DUROTOP. Ide o dosky s drevotrieskovou výplňou, ktorých povrh je upravený 5 mm drevenou dýhou. Hrany dosiek sú z masívneho dreva v hrúbke 2 mm. Tento typ stolovej dosky pôsobí na nerozoznanie od masívu, avšak nepodlieha deformáciám, ktoré sú pri masíve bežným javom.

Ich jedinou nevýhodou je, že nie sú vhodné do exteriéru a vlhkého prostredia.

POZRIEŤ PONUKU

7.TOPALIT STOLOVÉ DOSKY

Stolové dosky na objednávku, ktorých prednosťou je odolný povrchový materiál. Majú robustný vzhľad a sú vhodné do interiéru i exteriéru.

Aktuálne dostupné v dvoch dekoroch

POZRIEŤ PONUKU

8.TURKISH OAK DOSKY

Milujete drevo a jeho nepravidelný prírodné vzor a surový výraz? Potom si zadovážte dosky Turkish OAK s pravého masívu z divokého dubu v hrúbke 30 mm.

Tieto stolové dosky si môžete zvoliť v rôznych rozmeroch.

POZRIEŤ PONUKU

9.INÉ STOLOVÉ DOSKY

Okrem uvedených modelových rád stolových dosiek Vám zabezpečíme aj iné, špecifické modely na objednávku. Ak uvažujete o stolovej doske z kameňa, mramoru či iný druh, kontaktujte nás

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

 
 
 
 
 
 
 

© 2024 Dublino.sk | Všetky práva vyhradené

Vytvorilo FúúDobre