Pôvab a funkčnosť v jednom

Predstavujeme vám výrobcu plastového nábytku SIESTA exclusive

Vybrané produkty so zľavou až do -25 %

Nábytok Siesta exclusive vás nadchne

Okrem kvalitného prevedenia, rôznorodosti štýlov, vás produkty Siesta nadchnú svojou cenovou dostupnosťou. Tento výrobca je schopný zabezpečiť veľké množstvá exteriérového nábytku pre reštaurácie, kaviarne, hotely a iné prevádzky. 

Pre menšie odbery produktov a domácnosti vám v DUBLINO ponúkame pestrý výber z našich skladových zásob.

Prezrite si produtky v skladových zásobách

teraz so zľavami až do - 25 %
PONUKA SIESTA NÁBYTKU

Svetový výrobca Siesta exlusive

Výroba značky siesta pôsobí celosvetovo už viac ako 40 rokov, so sídlom v Istambule. Pôsobí v Európe aj medzikontinentálne a svoje produkty vyváža do viac ako 100 krajín. In-line výrobné zariadenia pokrývajú 50 000 metrov štvorcových

Siesta ponúka extrémne široký sortiment interiérových a exteriérových produktov s nespočetnými farebnými variáciami, s plastovými materiálmi ako polypropylén a sklolaminát zladený s drevom alebo kovom, alebo najnovší trend ako priehľadný polykarbonát alebo lesklý PA6 nylon, so silnými technickými vlastnosťami, ktoré dávajú nenapodobiteľné vlastnosti produktu, ako je mäkkosť, nepriehľadnosť, pružnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom.

Prečo sa zamerať na produkty Siesta exclusive

Kreativita a technológia, pôvab a funkčnosť, kvalita a inovácia. Toto je pozoruhodný a jedinečný súbor faktorov v kombinácii so strategickou víziou zameranou nielen na produkty, ale aj na distribúciu, ktoré stoja za úspechom Siesty. Siesta, svetový líder v používaní plastov, vyrába originálnu, rôznorodú kolekciu, ktorá je jedinečná pre medzinárodnú klientelu. Kolekcia obsahuje stoličky a stoly, všetky navrhnuté tak, aby boli multifunkčné a viacúčelové, užívateľsky prívetivé a s nesporným štýlom. Svojou farebnosťou, zmyslom pre estetiku a jedinečnými formami. Produkty Siesta sú okamžite rozpoznateľné na celom svete a ponúkajú dlhotrvajúci a praktický pôžitok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© 2024 Dublino.sk | Všetky práva vyhradené

Vytvorilo FúúDobre